Niemcy, denar, 2. połowa XI w.

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 30-08-2018 20:42:00
164395
Opis: Niemcy - Szwabia - Strassburg- biskupstwo - bp Hermann 1048-1065, denar, 2. połowa XI w., Aw: Popiersie Maryi dziewicy na wprost; Rw: Fronton kościoła, fragment napisu otokowego ...NTINA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 21 mm, 0.96 g, gięty, niezwykle rzadki, nienotowany w ostatnich latach na aukcjach
Literatura: Dbg 1604 (przypisał do Hildesheim mimo widocznego na jego rysunku fragmentu napisu ARGENTINA)

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 848

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  380 zł
4)  240 zł