Polska, medalik owalny ze św. Antonim

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 30-08-2018 22:22:00
164136
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medalik owalny ze św. Antonim, Św. Antoni z Padwy z Dzieciątkiem Jezus na rękach, S ANTONI PADEWSKI, z lewej punca, Rw: wizerunek Matki Boskiej, MATKA MIŁOSIERDZIA, poniżej W WARSZAW
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro "84", 2.44 g, medalik z uszkiem

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 851

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  105 zł
4)  38 zł
5)  34 zł
6)  30 zł