Watykan, medal - Jan Paweł II, 1978

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 30-08-2018 22:20:20
164148
Opis: Watykan - Jan Paweł II 1978-2005, medal - Jan Paweł II, 1978, sygnowany, S GAZZANIGA, Aw: Popiersie papieża w lewo, PONTIFEX MAXIMUS IOANNES PAULUS II, Rw: Przedstawienie konklawe, Duch Święty w postaci gołębicy nad czapkami kardynalskimi, VENI SANCTE SPIRITUS
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: medal posrebrzany 30 mm, 10.82 g, stempel lustrzany, drobne ryski w tle

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 857

1)  32 zł
2)  30 zł