Polska, żeton o nominale 40

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 20-08-2018 18:00
Zakończenie: 30-08-2018 21:45:40
Polska, żeton o nominale 40

Polska, żeton o nominale 40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 30-08-2018 21:45:40
164110
Opis: Polska - Monety i Żetony nieznanych emitentów, żeton o nominale 40, Aw: Liczba 40 umieszczona w podwójnej obwódce - ozdobnej i sznurowej, poniżej nominału w małym trójkącie punca F C i nieokreślony znak, Rw: Nominał 40 w podwójnej obwódce - ozdobnej i sznurowej
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 27 mm

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 340