Polska, ternar (trzeciak), 1619

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 30-08-2018 21:03:40
164386
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ternar (trzeciak), 1619, Kraków
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 585 (R1)

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 160

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  75 zł
5)  55 zł
6)  42 zł
7)  40 zł
8)  36 zł