Zakon Krzyżacki, szeląg

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 30-08-2018 20:45:00
164384
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode 1351-1382, szeląg, Aw: Tarcza wielkiego mistrza i napis w otoku +MAGST WYNRICS PRIMS, Rw: Tarcza zakonna i napis +MONETA DNORVM PRVCI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.36 g, ciemna patyna
Literatura: Vossberg 129, Neumann 4

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 175

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  125 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  60 zł