Zakon Krzyżacki, brakteat, 1391-1415

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 30-08-2018 20:44:00
162706
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, 1391-1415, na ostrołukowej tarczy orzeł z rozpostartymi skrzydłami, w tle krzyż
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.15 g, niewielki ubytek pola
Literatura: BRP Prusy T17.1, Neumann 1.i, W.111

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 194

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  60 zł
4)  60 zł