Polska, medal na 125-lecie Konstytucji 3 Maja, 1916

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 23-08-2018 22:41:00
163977
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal na 125-lecie Konstytucji 3 Maja, 1916, medal wybity z inicjatywy Warszawskiego Towarzystwa Numizmatycznego, Aw: Tarcza herbowa Królestwa Polskiego, w otoku napis WARSZAWA 1916 ROKU, Rw: W wieńcu laurowo-dębowym napis NA PAMIĄTKE WIEKOPOMNEJ UCHWAŁY KONSTYTUCYI 3-GO MAJA 1791 R., niżej W. T. NUM
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal 29 mm, 7.87 g, bardzo ładnie zachowany
Literatura: Strzałkowski 340

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 615

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  175 zł
4)  160 zł
5)  150 zł
6)  115 zł
7)  105 zł
8)  85 zł
9)  75 zł
10)  60 zł