Cesarstwo Rzymskie, denar, ok 222

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 23-08-2018 21:30:20
163958
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Heliogabal 218-222, denar, ok 222, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo i napis IMP ANTONINVS PIVS AVG, Rw: Libertas stojąca w lewo, trzymająca pileus i berło, w otoku napis LIBERTAS AVG, w polu gwiazdka
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.60 g, bardzo ładny, subtelna patyna
Literatura: RIC 107

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 38
Ilość odsłon: 356

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  390 zł
4)  370 zł
5)  150 zł
6)  145 zł
7)  135 zł
8)  130 zł
9)  120 zł