Polska, żeton, 1731

Polska, żeton, 1731

Polska, żeton, 1731

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 23-08-2018 22:40:40
163762
Opis: Polska - Maria Leszczyńska - królowa Francji, żeton, 1731, sygnowany DU VIVIER F, Aw: Popiersie królowej (żony Ludwika XV, a córki Stanisława Leszczyńskiego) w lewo, MARIA D G FR ET NAV REGINA, Rw: Lilia, u góry napis PROLES GEMINAVIT ODOREM, w odcinku u dołu MAISON DE LA REINE 1731
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29 mm, 7.03 g
Literatura: Drożdż 191

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 414

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  400 zł
4)  300 zł
5)  200 zł
6)  180 zł
7)  170 zł
8)  160 zł