Niemcy, talar, 1765
Niemcy, talar, 1765
Cena wylicytowana: 1 550 zł
163790
Opis: |
Niemcy - Würzburg- biskupstwo - Adam Fryderyk von Seinsheim 1755-1779, talar, 1765, Würzburg |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 27.73 g, delikatna patyna |
Dav. 2898, Helmschrott 750 |
Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 196
1) 1 550 zł
2) 1 500 zł
3) 1 450 zł
min |