Niemcy, talar, 1765

Niemcy, talar, 1765

Niemcy, talar, 1765

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 23-08-2018 22:38:00
163790
Opis: Niemcy - Würzburg- biskupstwo - Adam Fryderyk von Seinsheim 1755-1779, talar, 1765, Würzburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.73 g, delikatna patyna
Literatura: Dav. 2898, Helmschrott 750

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 193

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  1 450 zł