Śląsk, 3 krajcary, 1630 HR
Śląsk, 3 krajcary, 1630 HR
Cena wylicytowana: 65 zł
163774
Opis: |
Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Ferdynand II 1619-1637, 3 krajcary, 1630 HR, Wrocław |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
ładna patyna |
F.u.S. 232, E.-M. 690 |
Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 345
1) 65 zł
2) 60 zł
3) 50 zł
4) 50 zł
min |