Śląsk, 3 krajcary, 1620

Śląsk, 3 krajcary, 1620

Śląsk, 3 krajcary, 1620

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 23-08-2018 22:31:40
164032
Opis: Śląsk - księstwo ziębicko-oleśnickie - Henryk Wacław i Karol Fryderyk 1617-1639, 3 krajcary, 1620, Oleśnica, litery B-H nad łapami Orła, literka A w napisie GLA mniejsza niż dwie pozostałe
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 2232, E-.M. 489

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 116

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  48 zł