Polska, trojak, 1797 B

Polska, trojak, 1797 B

Polska, trojak, 1797 B

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 23-08-2018 22:04:40
163919
Opis: Polska - Zabór pruski - Prusy Południowe - Fryderyk Wilhelm II 1786-1797, trojak, 1797 B, Wrocław
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Iger PP.97.2.a, Plage 40

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 290

1)  22 zł
2)  20 zł