Polska, ort, 1625
Polska, ort, 1625
Cena wylicytowana: 450 zł
163979
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1625, Warszawa, na awersie z końcówką legendy P. |
Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
uszkodzenie obrzeża, ale głęboko wynity, pięknie zachowany |
Shatalin GD25a-3 |
Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 391
1) 450 zł
2) 440 zł
3) 410 zł
4) 370 zł
5) 360 zł
6) 350 zł
7) 340 zł
8) 310 zł
9) 290 zł
10) 280 zł
11) 260 zł
12) 250 zł
13) 240 zł
min |