Polska, ort, 1617
Polska, ort, 1617
Cena wylicytowana: 270 zł
163796
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1617, Gdańsk, z dwukropkiem i krzyżykiem na końcu napisu otokowego na awersie |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
złota patyna na rewersie |
Shatalin GD17-3 (R) |
Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 142
1) 270 zł
2) 260 zł
3) 240 zł
4) 200 zł
5) 195 zł
6) 190 zł
7) 180 zł
min |