Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 23-08-2018 21:54:00
163841
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1615, Gdańsk, portret z wąską kryzą, kropka nad łapą niedźwiedzia
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Shatalin GD15-1 (R1)

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 669

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  620 zł
4)  580 zł
5)  420 zł
6)  380 zł
7)  370 zł
8)  350 zł
9)  350 zł
10)  330 zł
11)  320 zł
12)  310 zł
13)  270 zł
14)  260 zł
15)  240 zł