Cesarstwo Rzymskie, follis, 310-311

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 23-08-2018 21:37:40
163915
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 310-311, Trewir, Aw: Głowa cesarza w prawo, CONSTANTINVS AVG, Rw: Sol stojący w lewo z uniesioną prawą dłonią, w drugiej trzymający glob, SOLI INVICTO, w odcinku PTR
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 18 mm, 2.37 g, zielona patyna
Literatura: RIC 899

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 132

1)  42 zł
2)  40 zł