Cesarstwo Rzymskie, follis, 305-307

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 23-08-2018 21:37:00
163913
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksymian Herkuliusz 286-310, follis, 305-307, Trewir, Aw: Popiersie władcy w prawo, IMP MAXIMIANVS P F AVG, Rw: Geniusz stojący w lewo, trzymający paterę i róg obfitości, GENIO POPVLI ROMANI, w polu S-F, w odcinku PTR
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 28 mm, 10.91 g, zielona patyna
Literatura: RIC 652b

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 254

1)  48 zł