Grecja i posthellenistyczne, brąz, 11 pne - 12 ne

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 23-08-2018 21:16:40
163885
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Królestwo Tracji - Remetalkes I, brąz, 11 pne - 12 ne, Aw: Głowa władcy w diademie w prawo, BAΣIΛEΩΣ POIMHTAΛKOY, Rw: Głowa w prawo, KAIΣAPOΣ ΣEBAΣTOY
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 19 mm, 5.64 g, zielona patyna
Literatura: RPC 1718, SNG Cop 1192

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 204

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  55 zł