Grecja i posthellenistyczne, brąz, III w. pne

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 23-08-2018 21:16:20
163889
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Messembria, brąz, III w. pne, Aw: Hełm Koryncki, Rw: w kole podzielonym na cztery części M E T A
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz 16 mm, 4.12 g
Literatura: SNG Cop. 654, SNG Black Sea 272

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 131

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  30 zł
4)  26 zł
5)  24 zł