Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 23-08-2018 21:14:20
163896
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne, delfin, na wewnętrznej stronie napis APIXO
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 42 mm x 11mm, 4.51 g, zielona patyna
Literatura: SNG Cop. 67, SNG BM Black Sea 374-376

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 412

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  180 zł
4)  165 zł
5)  100 zł