Polska, 100 złotych, 1960

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 100 złotych, 1960

Polska, 100 złotych, 1960

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 21:37:20
159211
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 100 złotych, 1960, Warszawa, Mieszko i Dąbrówka (stojące postacie bez desenia w tle), PRÓBA, NIKIEL
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: nikiel, nakład 500 sztuk, minimalne uszkodzenie tła rewersu
Literatura: Parchimowicz P339

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 825

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  1 050 zł
4)  980 zł
5)  620 zł
6)  520 zł
7)  400 zł
8)  380 zł
9)  370 zł