Czechy, grosz praski, 1300-1305

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 20:40:40
162925
Opis: Czechy - Wacław II - król czeski i polski 1297-1305, grosz praski, 1300-1305, Kutna Hora, Aw: korona, +WENCEZLAUS•SECUNDUS, + DEI:GRATIA:REX:BOEMIE, Rw: Lew czeski, *+*GROSSI:PRAGENSES
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.72 g, patyna
Literatura: Castelin 6, Kop. 10013, Frynas B.25.16

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 2062

1)  1 350 zł
2)  1 300 zł
3)  1 200 zł
4)  800 zł
5)  460 zł
6)  450 zł
7)  440 zł
8)  440 zł
9)  420 zł
10)  410 zł
11)  400 zł
12)  380 zł
13)  360 zł
14)  220 zł
15)  200 zł
16)  195 zł
17)  185 zł
18)  180 zł