Polska, 10 złotych, 1967

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 1967

Polska, 10 złotych, 1967

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 21:20:40
162629
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 złotych, 1967, Warszawa, Mikołaj Kopernik
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, miedzionikiel, piękne
Literatura: Parchimowicz 232a

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 205

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  16 zł