Polska, 10 złotych, 1965

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 1965

Polska, 10 złotych, 1965

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 21:20:20
162637
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 złotych, 1965, Warszawa, VII wieków Warszawy - Kolumna Zygmunta
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, patyna
Literatura: Parchimowicz 229

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 168

1)  18 zł