Polska, 10 złotych, 1937

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 1937

Polska, 10 złotych, 1937

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 21:12:20
162898
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 124d

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 110

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  55 zł
4)  48 zł