Polska, 10 złotych, 1934 S

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 1934 S

Polska, 10 złotych, 1934 S

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 21:11:00
162626
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1934 S, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadszy rocznik
Literatura: Parchimowicz 123

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 261

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  190 zł
4)  185 zł
5)  175 zł
6)  170 zł
7)  165 zł
8)  160 zł
9)  160 zł
10)  150 zł
11)  125 zł