Polska, 5 groszy, 1811 IB

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 5 groszy, 1811 IB

Polska, 5 groszy, 1811 IB

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 21:09:20
162946
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815 - Fryderyk August I 1806-1827, 5 groszy, 1811 IB, Warszawa, Odmiana z inicjałami IB (mincerza Jakuba Benika)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna, moneta nabita na krążku 1/24 talara
Literatura: Kahnt 1275 (odm.), Kop. 3685 (R3), Plage 96

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 209

1)  38 zł
2)  36 zł