Polska, 10 groszy, 1813 IB

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 groszy, 1813 IB

Polska, 10 groszy, 1813 IB

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 21:08:40
162945
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815 - Fryderyk August I 1806-1827, 10 groszy, 1813 IB, Warszawa, Odmiana z inicjałami IB (mincerza Jakuba Benika)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: Kop. 3690, Kahnt 1273, Plage 103

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 256

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  60 zł
7)  50 zł
8)  48 zł