Polska, grosz srebrny, 1766 FS

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 21:08:20
162947
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz srebrny, 1766 FS, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 2300, Plage 215, Berezowski 1 zł

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 148

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł