Polska, trojak anomalny, 1601

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, trojak anomalny, 1601

Polska, trojak anomalny, 1601

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 21:02:20
162744
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak anomalny, 1601, na rewersie skrócona data przedzielona herbem Lewart (w tarczy)
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny, delikatna patyna, pozostałości zielonego nalotu
Literatura: Iger A.01.2, jednak POLONI w 3 wersie

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 333

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  460 zł
4)  440 zł
5)  360 zł
6)  350 zł
7)  340 zł
8)  220 zł
9)  200 zł