Polska, trojak, 1599

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 20:58:40
162735
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1599, Wschowa, popiersie króla w dużej kryzie, na awersie SIG III
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger W.99.1.b - podobny, ale litera G nachodzi na kryzę

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 143

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  60 zł