Polska, trojak, 1598

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 20:58:20
162734
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Wschowa, u dołu rewersu HR-K rozdzielone herbem Lewart
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: nierówno wycięty krążek
Literatura: Iger W.98.2.d

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 117

1)  55 zł
2)  50 zł