Polska, grosz, 1540

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, grosz, 1540

Polska, grosz, 1540

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 20:54:20
163154
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Elbląg, grosz, 1540, Elbląg, na awersie PRVSS kończy napis
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękny egzemplarz z blaskiem menniczym
Literatura: Kop. 7086, PN2-Dut. Jagiellonowie 148, Pfau 139, Slg. Marienburg 9254

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 318

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  1 100 zł
4)  800 zł
5)  640 zł
6)  560 zł
7)  460 zł
8)  450 zł