Polska, denar

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 20:49:00
162771
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec 1138-1146, denar, Aw: Popiersie rycerza na wprost z mieczem w prawej i tarczą w lewej ręce, litera И po prawej stronie, Rw: Popiersie biskupa na wprost, w prawej ręce pastorał, w lewej księga
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.49 g, ciemna patyna, wyraźny egzemplarz
Literatura: Frynas P.7.4, Kop. 51 (R1), Str. 42, Such. XI/XII w. XVII/1

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 17
Ilość odsłon: 262

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  500 zł
4)  500 zł
5)  470 zł
6)  430 zł
7)  420 zł
8)  400 zł
9)  390 zł
10)  380 zł
11)  370 zł
12)  360 zł