Zakon Krzyżacki, szeląg

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 20:47:20
162714
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode 1351-1382, szeląg, Aw: Tarcza wielkiego mistrza i napis w otoku +MAGST WYNRICS PRIMS, Rw: Tarcza zakonna i napis +MONETA DNORVM PRVCI
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.55 g, ciemna patyna
Literatura: Vossberg 129, Neumann 4

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 168

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  90 zł
5)  80 zł