Zakon Krzyżacki, szeląg

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 20:47:00
162713
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode 1351-1382, szeląg, Aw: Tarcza wielkiego mistrza i napis w otoku +MAGST WYNRICS PRIMS, Rw: Tarcza zakonna i napis +MONETA DNORVM PRVCI
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.60 g, ciemna patyna, ładnie zachowany
Literatura: Vossberg 129, Neumann 4

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 270

1)  160 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  120 zł
5)  100 zł
6)  90 zł