Zakon Krzyżacki, brakteat, 1391-1415

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 20:45:40
162705
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, 1391-1415, na ostrołukowej tarczy orzeł z rozpostartymi skrzydłami, w tle dwunitkowy krzyż
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.10 g
Literatura: BRP Prusy T17.2, Neumann 1.i, W.110b

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 136

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  60 zł