Włochy, grosso

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Włochy, grosso

Włochy, grosso

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 20:45:00
162716
Opis: Włochy - Bolonia - Republika 1191-1337, grosso, Aw: Kulka wokół której I•P•R•T• ,+ENRICIIS, Rw:`Litera A wokół której 4 kulki, +BO•NO•NI•
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.18 g, ciemna patyna, pęknięcie krążka
Literatura: CNI X 10

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 165

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  48 zł