Śląsk, halerz, XV w.

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Śląsk, halerz, XV w.

Śląsk, halerz, XV w.

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 20:44:40
162773
Opis: Śląsk - Księstwo Oleśnickie, halerz, XV w., Aw: Łeb wołu na wprost, Rw: Tarcza na której orzeł w lewo z przepaską na piersi
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.16 g
Literatura: FbgCDS 676

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 138

1)  65 zł
2)  60 zł