Śląsk, brakteat, XV w.

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Śląsk, brakteat, XV w.

Śląsk, brakteat, XV w.

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 20:43:40
162775
Opis: Śląsk - Księstwo Bytomsko-Kozielskie, brakteat, XV w., Litera B
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.31 g, rzadka moneta
Literatura: FbgCDS 816A

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 18
Ilość odsłon: 324

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  260 zł
4)  140 zł
5)  125 zł
6)  95 zł