Śląsk, brakteat, XV w.

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Śląsk, brakteat, XV w.

Śląsk, brakteat, XV w.

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 20:43:20
162774
Opis: Śląsk, brakteat, XV w., Okrąg wewnątrz którego półksiężyc i cztery promieniście rozchodzące się linie
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.27 g, ładnie zachowany i bardzo rzadki egzemplarz znany w jednej sztuce ze skarbu z Głogowa
Literatura: Kubiak Inwentarz tabl. 40 A49

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 312

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  430 zł
4)  420 zł
5)  330 zł
6)  310 zł
7)  150 zł