Czechy, grosz praski, 1310-1346

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 20:41:00
162932
Opis: Czechy - Jan I Luksemburski 1310-1346, grosz praski, 1310-1346, Kutna Hora, Aw: korona, +IOhANnES:PRIMVS, + DEI:GRATIA:REX:BOEMIE, Rw: Lew czeski, *+*GROSSI PRAGENSES
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.67 g, punktowa ciemna patyna
Literatura: Castelin 9, Frynas B.27.2 (lew i korona pierwszego typu)

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 19
Ilość odsłon: 567

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  160 zł
4)  150 zł
5)  140 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  125 zł
9)  120 zł
10)  100 zł
11)  95 zł
12)  90 zł
13)  90 zł
14)  80 zł
15)  80 zł
16)  70 zł
17)  60 zł