Francja, 50 franków, 1858 BB

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Francja, 50 franków, 1858 BB

Francja, 50 franków, 1858 BB

Cena wylicytowana: 2 700 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 20:32:00
162723
Opis: Francja - Napoleon III 1852-1870, 50 franków, 1858 BB, Strasburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto 16.13 g, nakład 9.135 sztuk, minimalne uszkodzenia obrzeża, jednak ładnie zachowane
Literatura: Gadoury 1111, Fr. 572

Cena końcowa: 2 700 zł
Cena wywoławcza: 2 600 zł
Cena szacunkowa: 4 250 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 161

1)  2 700 zł
2)  2 600 zł