Niemcy, grosz, 1609

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, grosz, 1609

Niemcy, grosz, 1609

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 22:08:00
162847
Opis: Niemcy - Lippe - Detmold - Szymon VI 1563-1613, grosz, 1609
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Saurma 3133

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 175

1)  140 zł
2)  135 zł