Niemcy, grosz, 1608

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, grosz, 1608

Niemcy, grosz, 1608

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 22:06:20
162868
Opis: Niemcy - Hameln- miasto, grosz, 1608
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Saurma 3850

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 155

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  90 zł
4)  60 zł
5)  50 zł
6)  48 zł