Niemcy, grosz, 1607

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, grosz, 1607

Niemcy, grosz, 1607

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 22:05:40
162864
Opis: Niemcy - Corvey- opactwo - Teodor von Beringhausen 1585-1616, grosz, 1607
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Saurma 3107

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 203

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  150 zł
4)  48 zł