Kolumbia, 20 centavos, 1941

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Kolumbia, 20 centavos, 1941

Kolumbia, 20 centavos, 1941

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 22:03:20
162602
Opis: Kolumbia - II Republika od 1886, 20 centavos, 1941
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '900', 5.03 g, delikatna patyna
Literatura: KM 197

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 78

1)  30 zł