Francja, 5 franków, 1873 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Francja, 5 franków, 1873 A

Francja, 5 franków, 1873 A

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 22:01:00
162726
Opis: Francja - III Republika 1871-1940, 5 franków, 1873 A, Paryż
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna,małe obicia na rancie
Literatura: Gadoury 745a

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 106

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  46 zł